אודותינו

maimon's הוא מותג שעוסק בטעם, בחדוות האפייה ובחוויה, אבל הוא גם שמה של משפחה שעוסקת בתבלינים במשך ארבעה דורות ומובילה את ענף התבלינים בישראל כבר למעלה מעשור עם המותג "תבליני מימון"

קונספט האפיה maimon's נולד מתוך הצורך של קהל חובבי האפייה לחוויית אפיה לפתרון כולל, לנגישות לחומרי גלם איכותיים ומגוונים ומתוך המגמה הצומחת לאפיה ביתית ומשפחתית, כי maimon's זה קודם כל משפחה.

מוצרי maimon's מחולקים לקטגוריות שונות ובפיתוחם הושקעה מחשבה רבה על צורכי הצרכן ונוחיותו, תוך מתן דגש על טיב ואיכות המוצר והענקת פתרון כולל הן לאופה המקצועי והן לאופה הביתי.

השקת המותג ופעילות החברה הפכו את קטגוריית האפייה פלאים והביא להתעוררות פנומנלית בתחום האפייה בישראל, עם פיתוח והנגשת חומרי גלם איכותיים ומגוונים יותר לצרכן. ומאז, 186 מוצרים, 600 נקודות מכירה ומאות אלפי צרכנים מרוצים.
אנו רוצים להודות לכם, הצרכנים שלנו, אוהבי האפייה על שמאז אותו אביב בו נתקלתם לראשונה ב"אריזות הלבנות האלו" ועד היום, אתם מלווים אותנו ונאמנים לנו.

המותג maimon's כמוביל את קטגורית האפיה בישראל, פועל באופן מתמיד להעצמת חווית הלקוח, באמצעות פיתוח ושיווק מוצרים חדשניים ומרעננים, פתרונות יצירתיים וטעם.

מימונס maimon's עולם שלם של אפיה.

Your doctor or pharmacist will give you the manufacturer's patient information sheet (Medication Guide) when you begin treatment with brodalumab injection and each time you refill your prescription. Diovan may also be administered with other antihypertensive agents. Other immunocytochemistry parameters were also measured to assess correspondence with PET scan onlinepharmacyinuae.com. This increases bone mineral density as well.